Informacje o produkcie

Buty motocyklowe damskie SHIMA SX-2 Lady Black/Grey, Czarne/Szare 474-1332

Cena:
399,00zł

Atrybuty
  • Zamawiana ilość
  • Producent: Shima
  • Model:
    474-1332
  • EAN
    5901721713628

Opis produktu

Buty motocyklowe damskie SHIMA SX-2 - Szare

Połączenie miejskiego stylu i solidnej ochrony - trampki motocyklowe SX-2 LADY to idealny wybór na miasto i wypady poza nie. Precyzyjne dopasowanie do kobiecej stopy, wyposażone w poprzeczne usztywnienie podeszwy, wzmocniony obszar palców i pięty oraz absorbery uderzenia Poron®XRD™ - buty SX-2 zapewniają najwyższą ochronę stóp, nie ograniczając swobody ruchu. Aby zapewnić najlepszą stabilność kostki wystarczy przełożyć sznurówkę przez czerwoną dziurkę. Perforowany zamsz użyty w trampkach zapewnia optymalny poziom wentylacji, a przetłoczenia na czubku buta pozwalają pewniej operować dźwignią zmiany biegów.
 

Ochrona w urbanistycznym wydaniu
Buty SX-2 Lady to połączenie miejskiej klasyki oraz elementów ochronnych, które docenią nawet najbardziej wymagający. Zastosowany perforowany zamsz doskonale wpływa na wentylację, specjalnie dobrany rozmiar dziurek odpowiada za optymalną wymianę powietrza, a wysokiej jakości podeszwa zapewnia świetny komfort jazdy oraz dobrą przyczepność.
Precyzyjne przetłoczenie
W modelu SX-2 Lady na skórze okrywającej palce znajduje się specjalne przetłoczenie pomagające precyzyjniej obsługiwać dźwignię zmiany biegów. To niezastąpiony element, który szybko docenicie.
Ukryte w butach
Palce i pięta zbudowane z usztywnionej warstwy, która znacząco wpływa na ochronę stopy. Materiał Poron®XRD™ użyty w obszarze kostki doskonale absorbuje impakt uderzenia, tłumiąc go do minimalnego poziomu. Dodatkowo kostka osłonięta jest sztywnym protektorem TPU.

 


Tabela przedstawia orientacyjne rozmiary, które mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych (wymiary podane w centymetrach).

Buty motocyklowe damskie SHIMA SX2 Lady Black/Grey, Czarne/Szare 4741332 4741332

Buty motocyklowe damskie SHIMA SX2 Lady Black/Grey, Czarne/Szare 4741332 4741332