Informacje o produkcie

Buty motocyklowe SHIMA Strato Black, Czarne

Cena:
649,00zł

Atrybuty
 • Zamawiana ilość
 • Producent: Shima
 • Model:
  SHIMA-STRATO-BLACK
 • EAN
  5901138309599

Opis produktu

Wysokie buty motocyklowe SHIMA Strato Czarne

STRATO to nowy typ wentylowanych butów. Lekkie, średniej wysokości buty przeznaczone są do codziennego użytku w mieście i na letnie wycieczki w bardziej odległe miejsca. Są wysoko wentylowane dzięki bardzo dużym panelom meshowym i podszewce z siatki 3d. Dopracowana konstrukcja buta posiada wzmocnienia w strategicznych miejscach, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo i amortyzację. Wychodząc naprzeciw wymaganiom estetycznym, funkcjonalnym i komfortowym, STRATO wyposażono w pasek do naciągania i system sznurowania pokrętłem ATOP, który można łatwo obsługiwać jedną ręką nawet w rękawicy. Znalezienie idealnego dopasowania będzie dziecinnie proste. Co więcej, buty są świetnie przygotowane do nocnych przejażdżek. A to za sprawą dużej powierzchni paneli odblaskowych Night Vision System, które w rzeczywistości wyglądają jak część designu buta. STRATO zapewniają idealną równowagę pomiędzy wytrzymałością i ochroną a oddychalnością w połączeniu z komfortem buta wentylowanego.

Ochrona:

 • protektor kostki SA™ wykonany z TPU
 • wzmocniona pięta, kostka i palce
 • absorber impaktu armor plus
 • poprzecznie wzmacniana podeszwa

Climate: 

 • h3 heat free system : powiększone panele mesh'owe przepuszczające powietrze

Komfort:

 • system zapinania buta ATOP
 • gumowana nakładka do zmiany biegów
 • ergonomiczna gumowa podeszwa

Extra: 

 • panele odblaskowe night vision system
 • pasek do naciągania
 

Nowy wymiar wentylacji

Buty STRATO to nowa kategoria butów wentylowanych. Dzięki obszernym panelom meshowym rozmieszczonym na całej powierzchni buta oraz podszewce z siatki 3D przepuszczają powietrze i zapewniają optymalny komfort termiczny. Gwarantują doskonałą równowagę między bezpieczeństwem i wytrzymałością a oddychalnością. A ich niesamowicie niska waga (jedynie 702 gramy!) wpływa na komfort i przyjemność użytkowania. W butach STRATO upał nie będzie Ci straszny!

Lekkość w parze z bezpieczeństwem

Niewiarygodna lekkość nie wyklucza wysokiego poziomu bezpieczeństwa, który gwarantują buty STRATO. Wyposażone są one w protektor kostki SAP™ wykonany z TPU oraz absorbery impaktu ArmorPlus. Posiadają ergonomiczną, poprzecznie wzmacnianą podeszwę i nakładkę ułatwiającą zmianę biegów. Dla jeszcze większej stabilności i pewności na drodze wzmocniono również piętę, kostkę i palce.

A TO Proste!

Model STRATO wyposażono w innowacyjny mechanizm zapinania ATOP. Pozwoli Ci on precyzyjnie dopasować but do Twojej stopy. W dodatku jedną ręką bez konieczności zdejmowania rękawicy! A to wszystko za pomocą pokrętła. ATOP gwarantuje mocne i stabilne trzymanie stopy, nie krępując przy tym Twoich ruchów. Model STRATO wyposażony jest także w pasek do naciągania, który znajduje się zarówno z tyłu, jak i z przodu buta. Zakładanie i dopasowanie buta do Twoich potrzeb i preferencji nigdy nie było prostsze i… szybsze.

Widoczny z każdej strony

Buty STRATO są doskonale przygotowane do motocyklowych wypadów. Nawet gdy zapada zmrok. A to dzięki systemowi Night Vision. Dyskretne i umieszczone w strategicznych miejscach panele odblaskowe sprawią, że będziesz widoczny na drodze o każdej porze. Odblaski zajmują naprawdę dużą powierzchnię buta i zostały rozmieszczone tak, abyś był widoczny z każdej strony. W dodatku wyglądają one jak stylowy element wykończenia!

Diabeł tkwi w szczegółach

Na wierzchu butów STRATO umieszczono nakładkę, która zdecydowanie ułatwia zmianę biegów. Jej nagumowana powierzchnia gwarantuje podwyższoną przyczepność i sprawia, że łatwiej i precyzyjniej możesz kontrolować dźwignię. Dodatkowo wzmocnienie tej części buta zabezpiecza jego powierzchnię przed ścieraniem i nadmierną eksploatacją. Dzięki niej buty dłużej zachowają swój wygląd. Drobny element, a tak wiele znaczy.


Tabela przedstawia orientacyjne rozmiary, które mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych (wymiary podane w centymetrach).

Buty motocyklowe SHIMA Strato Black, Czarne SHIMASTRATOBLACK