Informacje o produkcie

Kask Motocyklowy KYT NZ-RACE White, Biały

Cena:
1.369,00zł

Atrybuty
  • Zamawiana ilość
  • Producent: KYT
  • Model:
    YSNZ00W3

Opis produktu

Opis

NZ-RACE, kask KYT z wykonany z trójkompozytowego materiału, który powstał dzięki doświadczeniu firmy KYT w świecie wyścigów.

Kształt kasku został dogłębnie przeanalizowany przy użyciu oprogramowania do dynamiki oraz w trakcie wielokrotnych sesji w tunelu aerodynamicznym, a także na torze z zawodnikami KYT, aby osiągnąć najlepsze wyniki w zakresie aerodynamiki, wentylacji i komfortu, jednocześnie wzmocnić aspekt stylistyczny charakteryzujący się, zgodnie z tradycją, dynamicznymi opływowymi kształtami.

W szczególności, spojler został starannie zaprojektowany, aby osiągnąć doskonałe wyniki zarówno pod względem aerodynamiki, jak i komfortu.

Wentylacja również została starannie zoptymalizowana, aby zapewnić wydajną dyfuzję świeżego powietrza wewnątrz kasku i zapewnić, w symbiozie z delikatnym wnętrzem, odpływ wilgoci z wnętrza kasku. Wizjer należy do klasy optycznej 1 i gwarantuje szerokie pole widzenia w pionie i peryferii, odpowiednio 210° i 90°; ochrona przed zarysowaniami, szybka przeciwmgielna Pinlock® Max Vision 70 i referencyjna lekkość dopełniają wyposażenia na najwyższym poziomie, odpowiedniego zarówno do profesjonalnego użytku na torze, jak i do czystej zabawy na drodze.

Funkcje

TRI-FIBER COMPOSITESkorupa jest wykonana z ekskluzywnego kompozytu, który łączy różne rodzaje warstw i mieszankę trzech różnych włókien (kevlar, włókno węglowe i szklane) w celu uzyskania najwyższego poziomu wydajności przy najniższej wadze oraz uzyskania skorupy o wyjątkowej wytrzymałości, ale także znaczne zmniejszenie masy całego kasku.
TWO-S SHELL

2 rozmiary skorupy, aby zapewnić idealne dopasowanie kasku.

REM-PAD

Wnętrze oraz poduszki są wyjmowane, można je prać i wymieniać, są dostępne w różnych grubościach, aby zapewnić pełne dostosowanie kasku.

DD RING

System zapinania typu podwójny D-ring zapewnia stabilność, idealne dopasowanie zapięcia oraz bezpieczeństwo i wytrzymałość. Pasek wyposażony jest w D-RING które są wykonane z lekkiego stopu.

1 OPTICAL

Geometria wizjera jest dokładnie badana i projektowana za pomocą zaawansowanego oprogramowania optycznego. Wizjer ma zmienną grubość, aby uzyskać klasę optyczną 1 czyli najlepszą wydajność możliwą do uzyskania dla wizjera.

FULL VISION

Poliwęglanowy, odporny na zarysowania wizjer z filtrami UV380.

ANTIFOG

Wizjer jest poddawany najbardziej wydajnym procesom nakładania powłoki przeciwmgielnej, aby zagwarantować najlepszą wydajność nawet w najbardziej krytycznych warunkach.

ANTI SCRATCH

Wizjer jest poddawany najbardziej wydajnym procesom zapobiegającym zarysowaniom, które skutecznie chronią powierzchnię.

WIND TUNNEL TESTED

Kształty skorupy i powiązane z nią spojlery aerodynamiczne są zoptymalizowane ze względu na intensywne sesje w tunelu aerodynamicznym. Właściwości aerodynamiczne zapewniają najlepszy komfort przy każdej prędkości.

WEARABLE GLASSES

Przystosowany do okularów.

EARPAD SPEAKER HOUSE

Przystosowany do montażu poduszek z zamontowanymi głośnikami.

PINLOCK MAX 100% VISION 70Praktyczny wewnętrzny wizjer „PINLOCK  - Maxi Vision” zapewnia skuteczną i szeroką ochronę przeciwmgielną, a zatem szerokie pole widzenia w najbardziej krytycznych warunkach.


Rozmiary

RozmiaryXSSMLXLXXL
Cm53-5455-5657-5859-6061-6263
Waga1350 gr +/- 50 gr

Kask Motocyklowy KYT NZRACE White, Bialy YSNZ00W3