Informacje o produkcie

Klocki hamulcowe TRW-LUCAS MCB768LC (KH408 / FA408)

Cena:
69,00zł

  • Zamawiana ilość
  • Producent: TRW
  • Model:
    MCB768LC

Opis produktu

Klocki hamulcowe firmy LUCAS TRW do motocykli i skuterów - MCB768LC

Klocki TRW Lucas - Seria LC:

Przeznaczone głównie do stosowania w zaciskach przednich i tylnych w lekkich motocyklach i skuterach. Klocki serii LC sprawują się bardzo dobrze we wszystkich warunkach klimatycznych i pogodowych. Efekt fadingu (zanik siły hamowania wraz ze wzrostem temperatury) został właściwie wyeliminowany. Idealne wyczucie siły hamowania, dzięki szybkiej reakcji klocka na naciśnięcie dźwigni. Mieszanina organiczna w połaczeniu z technologią mocowania klocków NSR sprawdza się w 100%. Klocki są przeznaczone do używania na drogach publicznych (posiadają homologację ABE).

Opakowanie zawiera komplet klocków na jedną tarczę. Jeśli przy symbolu znalezionych klocków znajduje się gwiazdka "*" to oznacza, że motocykl posiada dwie tarcze na kole. Wówczas w sklepie należy zamówić dwa komplety, po jednym na każdą tarczę.

Wymiary:

  • Wysokość: 37.1 mm
  • Szerokość: 99.6 mm
  • Grubość: 11.8 mm

O producencie TRW

Marka TRW powstała w oparciu o stuletnie doświadczenie w pionierskim rozwoju produktów oraz dbałości o jakości komponentów. To jeden z czołowych producentów bezpiecznych produktów motoryzacyjnych o jakości oryginalnego wyposażenia. Ich systemy hamulcowe, elementy układów kierowniczych i zawieszenia, części do pojazdów ciężarowych i narzędzia serwisowe są powszechnie cenione za jakość wykonania i innowacyjny design. Są również znane ze złożonego systemu testów, którym są poddawane zarówno w ich własnych zakładach, jak też w niezależnych centrach testowych.