Informacje o produkcie

Olej/płyn do nasączania filtrów powietrza PUTOLINE PTL70007 Air Filter Oil Liquid 600ml

Cena:
59,00zł

  • Zamawiana ilość
  • Producent: PUTOLINE
  • Model:
    PTL70007
  • EAN
    8710128700073

Opis produktu

Olej do pielęgnacji i serwisowania sportowych, siatkowych oraz gąbkowych filtrów powietrza Putoline

Nr katalogowy: 70007Action Fluid Spray to wysokiej jakości olej do piankowych filtrów powietrza w poręcznej puszce z rozpylaczem. Action Fluid Spray to wysokiej jakości olej do piankowych filtrów powietrza w poręcznej puszce z rozpylaczem. Nadaje się do stosowania po wyczyszczeniu piankowego filtra powietrza za pomocą Action Cleaner.

Stosować tylko w dobrze wentylowanym miejscu, najlepiej na wolnym powietrzu. Należy nosić rękawice ochronne i okulary ochronne!

Action Fluid Spray jest wyborem nr 1 zespołów Grand Prix na całym świecie!
Zastosowanie
Putoline Oil jest wysokiej jakości dostawcą szerokiej gamy środków smarnych i konserwujących. Dostarczamy wyłącznie produkty dla zmotoryzowanych pojazdów dwukołowych i to czyni nas wyjątkowymi! Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z ciągłymi badaniami skutkuje najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Produkcja własnych produktów gwarantuje niezmiennie wysoką jakość. Olej Putoline, napędzany przez technologię!

Opakowanie 600 ml
 

TAGI: do czyszczenia filtra, oliwka do filtra, spray do filtra, olej do filtra, sportowych, AIR FILTER OIL, płyn, olej, preparat, do smarowania, nasączania, namaczania moczenia, filtra, filtrów, gąbkowych sportowych, gąbka, piankowych, filtrow, plyn, gabkowych, gabka, nasaczania, high-performance, K&N (KN), BMC, NEX, DNA, HIFLOFILTRO, ATHENA, MEIWA / MIW, VESRAH  itp.