Informacje o produkcie

Rękawice motocyklowe damskie SHIMA Monde Black, Czarne 429-1136

Cena:
259,00zł

Atrybuty
  • Zamawiana ilość
  • Producent: Shima
  • Model:
    429-1136
  • EAN
    5901721711297

Opis produktu

Rękawice motocyklowe damskie SHIMA Monde - Czarne

MONDE to rękawice damskie o dopasowanej konstrukcji, wykonane ze skóry naturalnej oraz tekstylnych wstawek podnoszących komfort. Szwy na palcach znajdują się po zewnętrznej stronie, co podnosi komfort użytkowania w trakcie jazdy. Silikonowe wstawki po wewnętrznej stronie dłoni gwarantują lepszą przyczepność do manetek. Za ochronę odpowiada, ukryty pod wierzchnią warstwą, twardy protektor kostkowy, a po wewnętrznej stronie panel Poron®XRD™ z SuperFabric®. Dodatkowo mankiet wyłożony jest pianką, a bok rękawicy wzmocniony dodatkową warstwą skóry. Model ten posiada elastyczne wstawki oraz panel dotykowy Touch Tip™, który umożliwia obsługę telefonu.
 

Ochrona kobiecej dłoni
Za ochronę w modelu SHIMA MONDE odpowiada ukryty pod wierzchnią warstwą twardy protektor kostkowy, a po wewnętrznej stronie znajduje się panel Poron®XRD oraz SuperFabric®.
Wygoda i pewność
Obszar zgięcia nadgarstka wykonany jest z materiału tekstylnego o zwiększonej elastyczności. Rękawice posiadają elementy odblaskowe i szeroki pasek z rzepem umożliwiający regulację. Po wewnętrznej stronie znajdują się silikonowe wstawki gwarantujące lepszą przyczepność na manetkach.
TOUCH TIP
Rękawice MONDE posiadają panel dotykowy TOUCH TIP, który umożliwia obsługę telefonu.

 


Tabela przedstawia orientacyjne rozmiary, które mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych (wymiary podane w centymetrach).

Rekawice motocyklowe damskie SHIMA Monde Black, Czarne 4291136 4291136

Rekawice motocyklowe damskie SHIMA Monde Black, Czarne 4291136 4291136