Informacje o produkcie

Rękawice motocyklowe SHIMA Revolver Black, Czarne 427-1126

Cena:
199,00zł

Atrybuty
  • Zamawiana ilość
  • Producent: Shima
  • Model:
    427-1126
  • EAN
    5901721710771

Opis produktu

Rękawice motocyklowe męskie SHIMA Revolver - Czarne

REVOLVER to rękawice o klasycznej linii dyskretnie skrywające technologie ochronne. Po wewnętrznej stronie znajduje się panel ochronny Poron®XRD™, który doskonale absorbuje uderzenie. Na kostkach umieszczone zostały twarde protektory, a dodatkowe panele ochronne znajdują się na boku dłoni. REVOLVER posiada przewiewne nylonowe wstawki pomiędzy palcami, zapewniające bardzo dobrą wentylację oraz panel dotykowy Touch Tip™, który umożliwia obsługę telefonu. Zakładanie rękawicy ułatwione jest dzięki specjalnemu uchwytowi.
 

Komfort i bezpieczeństwo
Rękawice REVOLVER to klasyczny model o konstrukcji zapewniającej komfort i bezpieczeństwo jazdy. Po wewnętrznej stronie znajduje się panel ochronny Poron®XRD, który doskonale absorbuje uderzenie. Na kostkach umieszczone zostały twarde protektory, a dodatkowe panele ochronne znajdują się na boku dłoni.
TOUCH TIP
REVOLVER posiada przewiewne nylonowe wstawki pomiędzy palcami, zapewniające bardzo dobrą wentylację oraz panel dotykowy TOUCH TIP, który umożliwia obsługę telefonu.
Wygodnie i sprawnie
W tym modelu zaprojektowano specjalny uchwyt, dzięki któremu zakładanie rękawicy jest szybkie i wygodne.

 


Tabela przedstawia orientacyjne rozmiary, które mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych (wymiary podane w centymetrach).

Rekawice motocyklowe SHIMA Revolver Black, Czarne 4271126 4271126

Rekawice motocyklowe SHIMA Revolver Black, Czarne 4271126 4271126