Informacje o produkcie

Spodnie motocyklowe SPIDI Moto Jogger Blue, Niebieskie J109-050

Cena:
849,00zł

Atrybuty
  • Zamawiana ilość
  • Producent: SPIDI
  • Model:
    J109-050

Opis produktu

Spodnie motocyklowe SPIDI Moto Jogger Niebieskie J109-050

Spodnie SPIDI Moto Jogger reprezentują nowy element inspirowany współczesną modą, nie zapominając przy tym o bezpieczeństwie. SPIDI nigdy wcześniej nie projektowało tak lekkich i elastycznych spodni, które mogłyby przejść certyfikat CE klasy A. Opracowano tkaninę na bazie nylonu, która jest w stanie zmaksymalizować przepuszczalność powietrza, o wysokiej elastyczności (dzięki obecności elastanu). W końcu osiągnięto cel, jakim było połączenie tych specyfikacji certyfikatu CE (dotyczącymi odporności na przecięcie i ścieranie) z wygodą użytkowania. Rezultatem jest para wyjątkowo lekkich wytrzymałych spodni, idealnych do użytku latem, na każdym typie motocykla.
Trzy kieszenie zapinane na dobrze znane, japońskie zamki YKK® (dwie po bokach na froncie oraz jedna z tyłu). Elastyczna talia wykończona jest sznurkiem, który zapewnia dodatkową regulację szerokości w pasie. Mocne ściągacze u dołu nogawek utrzymują spodnie nawet przy większej prędkości. W zestawie obecne są odpinane ochraniacze Warrior Lite Level 1 (na kolanach), natomiast ochraniacze na biodra Warrior można dokupić odzielnie.

Tabela przedstawia orientacyjne rozmiary, które mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych (wymiary podane w centymetrach):
 

Spodnie motocyklowe SPIDI Moto Jogger Black, Czarne J109026 J109026

Spodnie motocyklowe SPIDI Moto Jogger Blue, Niebieskie J109050 J109050